Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W102-1800-600-2900-70
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W102-1800-600-2900-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W102-1800-600-2900-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W102-1800-600-2900-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W102-1800-600-2900-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W102-1800-600-2900-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W102-1800-600-2900-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W102-1800-600-2900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W102-1800-600-2900-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Elektrický radiátor Mexen Ares o rozměrech 1800 x 600 mm s výkonem 900 W je ideální volbou pro milovníky moderních a funkčních řešení. Vyniká černou barvou a odolnou ocelovou konstrukcí. Má dotykové LED ovládání, termostat a ochranu proti práci na sucho. Díky funkcím Sensitive a Comfort můžete nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C a využít možnost sušení. Bezpečnost zajišťuje dětská pojistka a lakovaná vrstva je odolná vůči korozi.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 9,7 l
Tepelný výkon: 900 W
Počet topných žeber: 39
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti práci na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkčnost vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Včetně: závěsy, montážní sada a krytky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu ve vybrané hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat regulátor topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
900 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W102-1800-600-2900-70
1800 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()