Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W102-1200-600-2600-20
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W102-1200-600-2600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W102-1200-600-2600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W102-1200-600-2600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W102-1200-600-2600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W102-1200-600-2600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W102-1200-600-2600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W102-1200-600-2600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1200-600-2600-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1200 x 600 mm a výkonu 600 W, který se skvěle hodí do každé koupelny. Vyrobený z oceli, má trvanlivou a korozi odolnou lakovanou povrchovou úpravu v bílé barvě. Díky 25 topným tyčím a dotykovému ovládání pomocí LED displeje poskytuje efektivní vytápění s možností regulace teploty v rozmezí 40°C-65°C. Mexen Ares je vybaven termostatem a dalším zabezpečením proti provozu na sucho. Produkt nabízí funkci sušení a dětskou pojistku, což jej činí bezpečným a pohodlným na používání.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Barva: bílá
Materiál: ocel
Objem: 6,3 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu "naprázdno"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný vůči korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu ve zvolené hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače ohřívače
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
56 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1200-600-2600-20
1200 mm
600 mm
600 W
Šířka - 600 mm - ()