Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, bílý - W102-0900-600-6400-20
search
Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, bílý - W102-0900-600-6400-20 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, bílý - W102-0900-600-6400-20 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, bílý - W102-0900-600-6400-20 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, bílý - W102-0900-600-6400-20 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, bílý - W102-0900-600-6400-20 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, bílý - W102-0900-600-6400-20 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, bílý - W102-0900-600-6400-20
Topný výkon: 400 W Topný výkon: 400 W
Index:
W102-0900-600-6400-20
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
400 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je moderní elektrický radiátor o rozměrech 900x600 mm a výkonu 400 W, ideální pro interiéry, které potřebují stylové a funkční vytápění. Vyroben z oceli, má 17 topných tyčí a trvanlivý, vůči korozi odolný nátěr v bílé barvě. Díky ovládání pomocí otočného knoflíku s LED displejem a vestavěnému termostatu udržuje optimální teplotu. Funkce Sensitive, Comfort a ECO umožňují precizní přizpůsobení vytápění a úspory energie. Další ochranné prvky, jako je ochrana před "suchým" provozem a vysoký stupeň ochrany IP44, zvyšují bezpečnost užívání této praktické a stylové konstrukce. Součástí balení jsou všechny potřebné montážní díly, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 4,5 l
Výkon: 400 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topné spirály: 479 mm
Délka topného elementu: 390 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí otočného knoflíku s LED displejem
Přídavná ochrana před "suchým" provozem
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
K správnému fungování radiátoru je nutné jej naplnit vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a krytky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort nabízí možnost sušení, což umožňuje nastavení topné teploty v zvolené časové škále
- ECO úspora energie pomocí možnosti nastavení stálé teploty až do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 400 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 400 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
900 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
400 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W102-0900-600-6400-20
900 mm
600 mm
400 W
Šířka - 600 mm - ()