Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-600-2300-50
search
Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-600-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-600-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-600-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-600-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-600-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-600-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-600-2300-50
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W102-0900-600-2300-50
Výška:
900 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Ares je elegantní elektrický radiátor ve zlaté barvě o rozměrech 900 x 600 mm, nabízející topný výkon 300 W. Vyroben z oceli, zajišťuje odolnost díky lakovanému povrchu odolnému vůči korozi. Je vybaven 17 topnými tyčemi a funkcemi jako teplotní čidlo Sensitive, sušení Comfort a dětská pojistka. Ovládání probíhá přes dotykový LED displej. Radiátor vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody s glykol a je vybaven ochranou proti provozu na sucho. Sada obsahuje závěsy a montážní sadu.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Barva: zlatá
Materiál: ocel
Kapacita: 4,5 l
Výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topné tyče: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
Pro správnou funkci musí být radiátor naplněn vodou nebo směsí vody např. s glykol
Komplet obsahuje: závěsy, montážní sadu a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v zvolené hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje blokaci ovladače topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
900 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
300 W
Barva
Zlatá
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W102-0900-600-2300-50
900 mm
600 mm
300 W
Šířka - 600 mm - ()