Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0500-400-2300-50
search
Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0500-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0500-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0500-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0500-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0500-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0500-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0500-400-2300-50
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W102-0500-400-2300-50
Výška:
500 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Ares je elektrický radiátor o rozměrech 500 x 400 mm a výkonu 300 W, dostupný v elegantní zlaté barvě. Vyroben z oceli, vyznačuje se trvanlivým lakem odolným vůči korozi. Radiátor má 10 topných tyčí a zajišťuje přesné dotykové ovládání díky LED displeji. Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu a funkce jako Sensitive, Comfort a dětská pojistka zvyšují komfort jeho používání. Zabezpečení proti provozu na sucho a stupeň ochrany IP44 zaručují bezpečnost. Součástí sady jsou závěsy a montážní sada.
Technické údaje:
Výška: 500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Kapacita: 1,9 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 10
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další zabezpečení proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
Radiátor k správnému fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V kompletu: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu ve vybrané hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje blokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
500 mm
Hloubka
44 mm
Tepelný výkon
300 W
Barva
Zlatá
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W102-0500-400-2300-50
500 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()