Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0500-400-2300-01
search
Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0500-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0500-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0500-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0500-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0500-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0500-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0500-400-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0500-400-2300-01
Výška:
500 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Ares je elegantní elektrický radiátor o rozměrech 500 x 400 mm, vyrobený z chromované oceli, ideálně se hodící do moderních interiérů. Jeho výkon 300 W zajišťuje efektivní vytápění, a jemná konstrukce s 10 topnými tyčemi zaručuje estetiku a funkčnost. Díky vestavěnému termostatu s dotykovým ovládáním LED můžete snadno kontrolovat teplotu. Funkce jako dětská pojistka a možnost nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C zaručují plnou bezpečnost a komfort použití.
Technické údaje:
Výška: 500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: chrom
Materiál: ocel
Kapotáž: 1,9 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 10
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Doplňková ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivá povrchová úprava odolná proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Kompletní sada: závěsy, montážní sada a krytky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má sušící režim, který umožňuje nastavit teplotu topení v vybrané časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
500 mm
Hloubka
44 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0500-400-2300-01
500 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()