Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0900-400-2300-01
search
Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0900-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0900-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0900-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0900-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0900-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0900-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0900-400-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0900-400-2300-01
Výška:
900 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Elektrický radiátor Mexen Ares je skvělou volbou pro ty, kteří si cení styl i funkčnost. Díky kompaktním rozměrům 900 x 400 mm a výkonu 300 W je ideální pro menší prostory. Vyroben je z oceli a potažen chromem, je odolný proti korozi a jeho moderní design jistě ozdobí každý interiér. Vybaven dotykovým ovládáním LED nabízí funkce jako Sensitive, Comfort a dětskou pojistku. Díky dalším zabezpečením, jako je IP44 a ochrana proti provozu na "sucho", zaručuje bezpečné používání.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,4 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody například s glykol[^em
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení v zvolené hodinu
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače ohřívače
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
44 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0900-400-2300-01
900 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()