Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0900-400-6300-20
search
Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0900-400-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0900-400-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0900-400-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0900-400-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0900-400-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0900-400-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0900-400-6300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0900-400-6300-20
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je kompaktní elektrický radiátor o rozměrech 900 x 400 mm, ideální pro malé prostory. Díky výkonu ohřevu 300 W a 17 ohřívacím tyčím zajišťuje rychlé a efektivní vytápění. Vysoce kvalitní ocel a bílá, trvanlivá lakovaná povrchová úprava zajišťují odolnost proti korozi. Radiátor má ovládání s knoflíkem LED, termostat a ochranu proti práci na sucho. Funkce ECO a Comfort umožňují energeticky úsporný provoz a pohodlné sušení. Balení obsahuje montážní prvky.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,4 l
Výkon ohřevu: 300 W
Počet ohřívacích tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 438 mm
Délka topného prvku: 349 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Další ochrana proti práci na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivá lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Součástí balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort obsahuje možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu ve vybrané hodinové škále
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
44 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0900-400-6300-20
900 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()