Mexen Ares Elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0900-400-2300-20
search
Mexen Ares Elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0900-400-2300-20 Mexen Ares Elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0900-400-2300-20 Mexen Ares Elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0900-400-2300-20 Mexen Ares Elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0900-400-2300-20 Mexen Ares Elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0900-400-2300-20 Mexen Ares Elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0900-400-2300-20 Mexen Ares Elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0900-400-2300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0900-400-2300-20
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Elektrický radiátor Mexen Ares je ideálním řešením pro ty, kteří hledají účinné a moderní zařízení pro vytápění místností. Díky tepelnému výkonu 300 W a 17 topným tyčím poskytuje pohodlné teplo v chladných dnech. Využití vysoce kvalitní oceli a bílého povrchu zajišťuje trvanlivost a estetiku. Zařízení má dotykový LED displej, termostat a funkce jako Sensitive a Comfort, které umožňují přesné nastavení teploty. Další funkce jako dětská pojistka a ochrana proti provozu na "sucho" zvyšují bezpečnost použití. Radiátor se snadno montuje a je vybaven nezbytným příslušenstvím.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,4 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykol.
Kompletní: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort nabízí možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu v zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
44 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0900-400-2300-20
900 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()