Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0700-400-2300-20
search
Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0700-400-2300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0700-400-2300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0700-400-2300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0700-400-2300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0700-400-2300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0700-400-2300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0700-400-2300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W102-0700-400-2300-20
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Elektrický radiátor Mexen Ares 700 x 400 mm, 300 W, je skvělým řešením pro jakýkoli interiér. Díky rozměrům 700 mm na 400 mm a kompaktní hloubce 44 mm se ideálně hodí do každého prostoru. Vysoký tepelný výkon 300 W a 13 topných tyčí poskytují rychlé vytápění. Produkt z oceli v bílé barvě nabízí elegantní vzhled. Další výhody zahrnují IP44, dotykové LED ovládání a vestavěný termostat. Funkce jako Sensitive a Comfort poskytují plnou kontrolu nad teplotou. Ochrana proti provozu „nasucho“ a dětská pojistka zajišťují bezpečné použití.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Objem: 2,6 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný povlak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a krycí zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topení
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
44 mm
Tepelný výkon
300 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W102-0700-400-2300-20
700 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()