Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0900-400-6300-70
search
Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0900-400-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0900-400-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0900-400-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0900-400-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0900-400-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0900-400-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0900-400-6300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W102-0900-400-6300-70
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares je stylový a funkční elektrický radiátor, ideální pro moderní interiéry. Jeho rozměry jsou 900 x 400 mm, což umožňuje snadnou instalaci v různých místnostech. Jeho topný výkon je 300 W, což zajišťuje efektivní provoz. Ares se vyznačuje odolnou ocelovou konstrukcí s černým povrchem odolným proti korozi. Má 17 topných tyčí a vestavěný termostat, který udržuje optimální teplotu. Díky funkcím Sensitive, Comfort a ECO můžete přizpůsobit teplotu svým potřebám. Tento model se snadno používá díky knoflíku s LED displejem a ochraně proti provozu "na sucho". Součástí balení jsou závěsy, montážní sada a zátky, což usnadňuje jeho instalaci.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,4 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 438 mm
Délka topného prvku: 349 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Další ochrana proti provozu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
K dispozici: zavěšení, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v určitém časovém rozsahu
- ECO úspora energie umožněním nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
44 mm
Tepelný výkon
300 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W102-0900-400-6300-70
900 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()