Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W102-1500-500-2600-70
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W102-1500-500-2600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W102-1500-500-2600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W102-1500-500-2600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W102-1500-500-2600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W102-1500-500-2600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W102-1500-500-2600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W102-1500-500-2600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W102-1500-500-2600-70
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares elektrický radiátor je moderní a stylové řešení, které se výborně hodí do jakéhokoliv interiéru. Nabízí vysoký tepelný výkon 600 W a dotykové ovládání pomocí LED displeje. Produkt je vyroben z ocele pokryté trvanlivým, korozivzdorným lakem. S 29 topnými tyčemi a možností nastavení teploty od 40°C do 65°C zajišťuje komfort a funkčnost. Navíc funkce Comfort umožňuje programovat čas ohřevu. Radiátor je vybaven ochranou proti provozu na sucho a vestavěným termostatem. Souprava obsahuje plné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 6,6 l
Tepelný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 29
Celková délka výhřevného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Doplňková ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykolovým
Obsahuje: úchyty, montážní soupravu a uzávěry
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu od 40°C do 65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu v dané časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač výhřevného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
600 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W102-1500-500-2600-70
1500 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()