Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W102-0700-500-6300-70
search
Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W102-0700-500-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W102-0700-500-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W102-0700-500-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W102-0700-500-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W102-0700-500-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W102-0700-500-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W102-0700-500-6300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0700-500-6300-70
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares je stylový elektrický radiátor o rozměrech 700 x 500 mm a výkonu 300 W, ideální pro každý interiér díky svému elegantnímu, černému provedení a trvanlivému, korozivzdornému lakovému povrchu. Použití vysoce kvalitní oceli zajišťuje dlouhou životnost zařízení. Vybavený 13 topnými pruty, nabízí efektivní vytápění místnosti. Díky vestavěnému termostatu a pokročilému LED ovládání můžete udržovat ideální teplotu a využívat funkce suchý chod, Eco a Comfort pro úsporu energie. Stupeň ochrany IP44 a další zabezpečení činí tento radiátor bezpečnou volbou pro váš domov.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných prutů: 13
Celková délka topného tělesa: 438 mm
Délka topného prvku: 349 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Další ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavení topné teploty v vybraném časovém měřítku
- ECO úspora energie nastavením stálé teploty až do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
52 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0700-500-6300-70
700 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()