Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W102-0700-500-6300-20
search
Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W102-0700-500-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W102-0700-500-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W102-0700-500-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W102-0700-500-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W102-0700-500-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W102-0700-500-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W102-0700-500-6300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W102-0700-500-6300-20
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Elektrický radiátor Mexen Ares je kombinací stylu a funkčnosti. S rozměry 700x500 mm poskytuje topný výkon 300 W, což spolu s 13 topnými tyčemi efektivně vytápí místnost. Vysoce kvalitní ocel a bílý nátěr zaručují odolnost a odolnost vůči korozi. S vestavěným termostatem a funkcemi jako Sensitive, Comfort a ECO nabízí radiátor přesné nastavení teploty a úsporu energie. Díky jednoduchému LED ovládání se snadno používá.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3 l
Výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka topného tělesa: 438 mm
Délka topného prvku: 349 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Dodatečná ochrana před prací na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný vůči korozi
K správné funkci radiátoru je nutné naplnit jej vodou nebo směsí vody, např. s glykolem
V balení: závěsy, montážní sada a krycí zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení v zvolené časové stupnici
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
300 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W102-0700-500-6300-20
700 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()