Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W102-1500-500-2600-20
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W102-1500-500-2600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W102-1500-500-2600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W102-1500-500-2600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W102-1500-500-2600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W102-1500-500-2600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W102-1500-500-2600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W102-1500-500-2600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1500-500-2600-20
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1500 x 500 mm, který je ideální pro vytápění místností. S topným výkonem 600 W a bílou barvou, vyrobený z odolné oceli, poskytuje nejen funkčnost, ale i eleganci. Je vybaven dotykovým ovládáním LED, vestavěným termostatem a funkcemi jako Sensitive, Comfort a dětská pojistka. Vodotěsný, s ochranou IP44, má zabezpečení proti suchému provozu a trvanlivý lak odolný proti korozi.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 6,6 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 29
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Doplňková ochrana proti "suchému" provozu
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor k správné funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Funkce Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
52 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1500-500-2600-20
1500 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()