Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W102-1200-600-6600-20
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W102-1200-600-6600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W102-1200-600-6600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W102-1200-600-6600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W102-1200-600-6600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W102-1200-600-6600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W102-1200-600-6600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W102-1200-600-6600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W102-1200-600-6600-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je elektrický radiátor o rozměrech 1200x600 mm a výkonu 600 W, ideální do každé místnosti. Jeho ocelová konstrukce potažená trvanlivým, antikorozním lakem zajišťuje dlouhodobou spolehlivost. Díky regulaci teploty v rozmezí 30°C-70°C s přesností do 5 stupňů, a opci sušení a režimu ECO šetřícímu energii, radiátor splňuje různé potřeby uživatelů. Ovládá se knoflíkem s LED displejem a je vybaven dodatečnou ochranou proti provozu "naprázdno". Vyžaduje naplnění vodou nebo směsí s glykolem, a jeho montáž usnadňují přiložené příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 6,3 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka topného elementu: 629 mm
Délka topného tělesa: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Dodatečná ochrana před provozem "naprázdno"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykolem
V balení: závěsy, montážní sada a krycí zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má opci sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení ve vybraném časovém rozsahu
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
600 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W102-1200-600-6600-20
1200 mm
600 mm
600 W
Šířka - 600 mm - ()