Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W102-1800-500-6900-20
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W102-1800-500-6900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W102-1800-500-6900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W102-1800-500-6900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W102-1800-500-6900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W102-1800-500-6900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W102-1800-500-6900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W102-1800-500-6900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W102-1800-500-6900-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W je vynikající volbou pro ty, kteří hledají moderní topná řešení. Díky výšce 1800 mm a šířce 500 mm se ideálně hodí do každého interiéru. Výkon 900 W a 39 topných tyčí zajišťují rychlé a efektivní vytápění. Ocelová konstrukce s bílým, korozivzdorným lakovaným povrchem zvyšuje trvanlivost produktu. Radiátor je vybaven LED displejem, termostatem, funkcí sušení a režimem ECO, který umožňuje šetřit energii.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: bílá
Materiál: ocel
Kapacita: 8,5 l
Výkon topení: 900 W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka topného tělesa: 839 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí otočného knoflíku s LED displejem
Doplňková ochrana proti práci na "sušku"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Včetně: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve zvolené hodinové stupnici
- ECO šetření energie prostřednictvím možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
900 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W102-1800-500-6900-20
1800 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()