Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0500-400-6300-20
search
Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0500-400-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0500-400-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0500-400-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0500-400-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0500-400-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0500-400-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0500-400-6300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0500-400-6300-20
Výška:
500 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je kompaktní elektrický radiátor o rozměrech 500 x 400 mm, který spojuje eleganci bílé barvy a trvanlivost provedení z vysoce kvalitní oceli. Díky výkonu 300 W a 10 topným trubicím zajišťuje efektivní vytápění místností. S vestavěným termostatem a LED displejem umožňuje přesnou kontrolu teploty v rozmezí od 30°C do 70°C. Funkce jako "Sensitive" a "Comfort" přizpůsobují vytápění potřebám uživatele, zatímco režim "ECO" šetří energii. Další ochrany a povrch odolný proti korozi činí tento produkt nejen estetickou, ale i spolehlivou volbou pro každé interiér. Součástí balení jsou montážní prvky a zaslepovací zátky. Ideální volba pro ty, kteří si cení funkčnosti i moderního designu.
Technické údaje:
Výška: 500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 1,9 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 10
Celková délka topné tyče: 438 mm
Délka topného prvku: 349 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Dodatečná ochrana proti práci na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
K správné funkci radiátoru je třeba jej naplnit vodou nebo směsí vody, např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení v zvolené časové škále
- ECO šetření energie díky možnosti nastavit stálou teplotu do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
500 mm
Hloubka
44 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0500-400-6300-20
500 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()