Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 1200 W, černý - W102-1800-600-6120-70
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 1200 W, černý - W102-1800-600-6120-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 1200 W, černý - W102-1800-600-6120-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 1200 W, černý - W102-1800-600-6120-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 1200 W, černý - W102-1800-600-6120-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 1200 W, černý - W102-1800-600-6120-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 1200 W, černý - W102-1800-600-6120-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 1200 W, černý - W102-1800-600-6120-70
Topný výkon: 1200 W Topný výkon: 1200 W
Index:
W102-1800-600-6120-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
1200 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares je výjimečný elektrický radiátor s impozantními rozměry 1800 x 600 mm a výkonem 1200 W. Elegantní černá barva a pevná ocelová konstrukce činí tento radiátor nejen funkčním, ale i estetickým. Díky 39 topným tyčím a délce topného tělesa 1039 mm zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla. Je vybaven LED displejem, termostatem a funkcemi jako Sensitive, Comfort a ECO, které umožňují přesné nastavení teploty. Navíc je odolný proti korozi a má ochranu proti chodu "nasucho".
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 9,7 l
Topný výkon: 1200 W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka topného tělesa: 1039 mm
Délka topného prvku: 950 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň krytí: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Dodatečná ochrana proti chodu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor k správné funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Obsah balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort obsahuje sušicí režim, který umožňuje nastavení teploty vytápění v zvolené časové škále
- ECO energetická úspora prostřednictvím možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 1200 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 1200 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonnosti radiátoru, a tím zajistit efektivní, ergonomické a bezpečné vytápění místnosti.
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
1200 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W102-1800-600-6120-70
1800 mm
600 mm
1200 W
Šířka - 600 mm - ()