Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0500-400-2300-70
search
Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0500-400-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0500-400-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0500-400-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0500-400-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0500-400-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0500-400-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0500-400-2300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W102-0500-400-2300-70
Výška:
500 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares je moderní elektrický radiátor o rozměrech 500 x 400 mm a výkonu 300 W, vyrobený z odolné oceli s černým, proti korozi odolným nátěrem. Jeho 10 topných prutů zajišťuje efektivní vytápění a vestavěný termostat udržuje optimální teplotu. Vybavený dotykovým LED displejem umožňuje regulaci teploty v rozmezí 40°C-65°C díky funkci Sensitive. Komfort používání zvyšuje možnost sušení a dětský zámek zajišťuje bezpečnost. Díky stupni ochrany IP44 je odolný proti vlhkosti a montážní sada usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 1,9 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných prutů: 10
Celková délka topné tyče: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Přídavná ochrana proti provozu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Obsah balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení ve zvolené hodinové škále
- Dětský zámek umožňuje zablokovat ovladač topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
500 mm
Hloubka
44 mm
Tepelný výkon
300 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W102-0500-400-2300-70
500 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()